Výrobcovia okien

Výrobca okien

aluplast GmbH sa už vždy snažila o jednoznačnú politiku produktov a vďaka flexibilite a trhom sa prispôsobujúcim inováciám sme dokázali vybudovať jednu z najúspešnejších spoločností na trhu s okennými profilmi.

aluplast sa spolieha na inovatívny vývoj nie iba vo vlastnom portfóliu produktov ale aj v technologickom procese.  Či už ako vysielač impulzu v branži alebo ako priekopník v technológiách - podnik preukazuje svojimi produktmi zameranými na budúcnosť svoje kompetencie, z ktorých môžete aj Vy ako aluplast partner profitovať.

aluplast patrí ako jediný medzi podniky v branži, ktorý riadia jeho majitelia a toto môže garantovať aj v budúcnosti. Toto robí podnik v Badene jedinečným a garantuje svojim partnerom úzky kontakt- pretože blízkosť k zákazníkovi je osobná záležitosť pre aluplast. Neustálym ďalším vývojom vznikla moderna skupina podnikov, ktorá patrí vďaka svojím pobočkám na celom svete ku globálnym hráčom.

Ste už partnerom aluplast a hľadáte detailné podklady, prospekty, návody na použite alebo technické informácie k aluplast produktom? Využite aluplast zákaznícky systém - Login.

Prehľad produktov